۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۶ دي
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر سیاسی و انتخابات دفتر سیاسی و انتخابات
صفحه اصلی
1396/11/24 ملت ايران تهديدها را به درستي تشخيص مي‌دهد
ملت ايران تهديدها را به درستي تشخيص مي‌دهد
مديركل سياسي وزارت كشور گفت: ملت بزرگ‌مان هر زماني كه احساس كرده‌اند، تهديدي براي كشور وجود دارد، به ميدان آمده‌اند و با حضورشان اعلام كرده‌اند، پشتيبان نظام هستند.
 مديركل سياسي وزارت كشوربا اشاره به حضور گسترده و پرشور مردم در راهپيمايي 22 بهمن امسال، اظهار كرد: مردم ايران همواره در طول 39 سال گذشته نشان داده‌اند كه آگاهي لازم را در مواجهه با شرايط بين المللي و داخلي دارند.

مديركل سياسي وزارت كشور ادامه داد: ملت بزرگ‌مان در هر موقعيت و وضعيتي كه احساس كرده‌اند، تهديدي براي كشور و نظام جمهوري اسلامي وجود دارد، به ميدان آمده‌اند و با حضورشان به دشمنان و بدخواهان اعلام كرده‌اند كه پشتيبان كشور، نظام و منافع ملي خود هستند.
وي با بيان اينكه بايد قدردان چنين ملت آگاهي باشيم، اظهار اميدواري كرد تمامي مسئولان، دلسوزان نظام و علاقمندان به پيشرفت و توسعه كشور، دولت تدبير و اميد را در تحقق برنامه ها و سياست ها ياري كنند تا بذر اميد در دل مردم همچنان شكوفا بماند.
سرمست با اشاره به اينكه پيام حضور گسترده مردم نه به دشمنان خارجي بود، بيان كرد: سال‌هاست كه رسانه‌هاي معاند نظام سعي مي‌كنند حضور مردم در راهپيمايي‌هاي 22 بهمن را كم رنگ نشان دهند اما به ياري خداوند تاكنون موفق نبوده‌اند و ملت ما راه خود را پيدا كرده است.

مديركل سياسي وزارت كشور تاكيد كرد: انقلاب اسلامي در طول 39 سال گذشته با حمايت مردم از تمامي گردنه‌هاي سخت عبور كرده و ضمانت استمرار آن هم پيگيري و اولويت دادن به نيازها، خواسته‌ها و انتخاب مردم است.
تعداد بازدید: 8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal