۱۳۹۸ پنج شنبه ۱ فروردين
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر سیاسی و انتخابات دفتر سیاسی و انتخابات
صفحه اصلی
1397/01/18 مردمداري به معني واقعي كلمه ، بالاترين سرمايه اجتماعي است
مردمداري به معني واقعي كلمه ، بالاترين سرمايه اجتماعي است
استاندار خراسان جنوبي، به ديدار نوروزي رئيس جمهوري با جمعي از مسئولين و وزراء اشاره كرد و ادامه داد: رونق اقتصادي ، رسيدگي به اقتصاد، اشتغال، رفاه و معيشت مردم و نيز توسعه مناسبات بين المللي از مهمترين سياست هاي كاري دولت دوازدهم در سال جاري است كه بايد مورد توجه قرار گيرد.
دكتر مروج الشريعه، با بيان اينكه مديران و مسئولين در سال 97 بايد پرتلاش تر از سال گذشته براي خدمت به مردم در عرصه حاضر شوند، افزود: در سال 97 رفع معضل بيكاري و ايجاد اشتغال همواره به عنوان مهمترين دغدغه نظام و دولت مورد تاكيد و توجه قرار خواهد داشت؛ لذا مديران بايد از هر فرصتي براي ايجاد اشتغال استفاده نمايند.
مقام عالي دولت در استان، حمايت از كالاي ايران را يك وظيفه ملي، ديني و شرعي دانست و تصريح كرد: يكي از اهداف بلند مدتي كه در توسعه مناسبات بين المللي دنبال مي شود بازاريابي و كمك به توسعه صادرات محصولات و توليدات داخلي است كه اميد است به اهداف مورد نظر ختم شود.
مروج الشريعه، با اشاره به اينكه مسئولين بايد از هر فرصت و امكاني كه در اختيار دارند براي ارائه خدمت بهتر و بيشتر به مردم استفاده نمايند، گفت: مسئولين بايد در سال جديد با تلاش بيشتر و ارائه راهكارهاي خلاقانه با استفاده از منابع و امكانات موجود براي گره گشايي از مردم تلاش جدي تري را صورت دهند.
استاندار خراسان جنوبي، به حضور استان خراسان جنوبي در نمايشگاه بين المللي مشهد و عرضه محصولات و توليدات اين استان در نوروزگاه مشهد اشاره كرد و ادامه داد: اين امر فرصت بسيار خوبي براي ارائه توانمندي ها و محصولات استان خراسان جنوبي به تمامي كشور و حتي خارج از كشور بود.
مروج الشريعه، به نامگذاري سال جاري از سوي رهبر معظم انقلاب با عنوان"حمايت از كالاي ايراني" اشاره كرد و گفت: همراه با مديران اجرايي استان با تمام توان براي تحقق شعار سال تلاش خواهيم كرد؛ اين در حاليست كه مديران و متوليان در ساير قوا در استان نيز بايد اين مهم را به عنوان يك اولويت مهم كاري در دستور كار خود قرار دهند.
تعداد بازدید: 20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal