۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۶ دي
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر سیاسی و انتخابات دفتر سیاسی و انتخابات
صفحه اصلی
1397/02/26 روابط عمومي ها آيينه تمام نماي رفتار سازماني دستگاه ها هستند
روابط عمومي ها آيينه تمام نماي رفتار سازماني دستگاه ها هستند
علي اسماعيلي، به نقش مهم روابط عمومي ها در دنياي امروز اشاره كرد و ادامه داد: امروز روياي دهكده جهاني تحقق يافته و به واقعيت تبديل شده است.
رئيس شوراي اطلاع رساني استان، به وظيفه سخت و خطير روابط عمومي ها اشاره كرد و ادامه داد: داشتن سعه صدر، حلم و بردباري از اولين ويژگي هاي اخلاقي است كه روابط عمومي ها بايد متخلق به آن باشند.
اسماعيلي، ادامه داد: نگاه مسئولين استاني به روابط عمومي ها نگاه اعتقادي است چرا كه اعتقاد راسخ داريم كه روابط عمومي ها مي توانند در بخش هاي مختلف به ايفاي نقش و وظيفه بپردازند ودر انعكاس خدمات و اقدامات دولت نقش بسيار مهمي ايفا نمايند.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان جنوبي، دانستن را حق مسلم مردم دانست و تصريح كرد: روابط عمومي ها در تنوير افكار عمومي و خدمات و تلاش هايي كه از سوي كارگزاران نظام صورت مي گيرد نقش مهمي بر عهده دارند.
اسماعيلي، با بيان اينكه مديران بايد با تمام وجود به نقش اطلاع رساني و روابط عمومي اعتقاد داشته باشند، ادامه داد: در سال 97 نحوه تعامل مديران با روابط عمومي و واحد اطلاع رساني در دستگاه ها از جمله ملاك هاي ارزيابي مديران خواهد بود.
وي ضمن تاكيد بر تشكيل تشكل و يا انجمني متشكل از مديران روابط عمومي و پيشكسوتان اين عرصه گفت: بايد از تجربيات ارزشمند افرادي كه عمر خود را صرف اين مهم كرده اند به نحو مطلوب استفاده شود.
رئيس شوراي اطلاع رساني استان، ادامه داد: اگر روابط عمومي ها نقش خود را در خصوص انعكاس خدمات و اقدامات دولت و نيز مسائل و مشكلات مردم به خوبي و به درستي انجام دهند از بسياري از شايعات كه زمينه هاي نارضايتي مردم را فراهم مي كند كاسته خواهد شد و اين ظرفيتي است بزرگ كه بايد بيش از پيش مورد استفاده قرار گيرد.
اسماعيلي، با بيان اينكه نبايد بگذاريم كه اميد در جامعه از بين برود افزود: اطلاع رساني درست به موقع و شفاف مي تواند ضمن جلوگيري از نااميدي زمينه هاي اميد ونشاط را نيز در جامعه فراهم نمايد.
وي به قانون آزاد دسترسي آزاد به اطلاعات اشاره كرد و خاطر نشان ساخت: همه مديران ملزم به اجراي اين قانون هستند چرا كه دانستن حق مردم است.
 
تعداد بازدید: 7
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal