۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر سیاسی و انتخابات دفتر سیاسی و انتخابات
صفحه اصلی
1398/01/05 رشد، توسعه و پيشرفت شتابان خراسان جنوبي در سال 1398
رشد، توسعه و پيشرفت شتابان خراسان جنوبي در سال 1398
سال 1398 هجري شمسي، عيد سعيد نوروز و ميلاد با سعادت امام علي (ع) را به همه مردم، نجيب، شريف، متدين و ولايت مدار استان خراسان جنوبي و به ويژه خانواده هاي معزز شهدا، جانبازان فداكار، آزادگان سرافراز و همه ايثارگران دلاور تبريك و شادباش عرض مي كنم؛ ياد و خاطره همه شهدا و امام شهدا و بنيان گذار انقلاب اسلامي و 2 هزار شهيد والا مقام استان را تبريك عرض مي كنم و آرزوي سلامتي، طول عمر با بركت براي مقام معظم رهبري را دارم.
نوروز به معناي نو شدن و پايان كهنگي است، نوروز به معناي شستن دل از كينه ها است، نوروز به معناي آغاز شكوفايي هاست. 
خداوند متعال را بابت بارش نزولات آسماني شاكر هستيم و اميدواريم در سال 98 پر از خير و بركت براي مردم عزيز استان باشد. 
سال 1397 با فرازها و فرودها، با سختي ها و مشكلات، شيريني و تلخي ها را پشت سرگذاشتيم. انشاا... در سال 1398 تلاش خواهيم كرد با به كار گيري ظرفيت ها، توانمندي هاي استاني و ملي و شتابان به سوي رشد و توسعه و پيشرفت استان و رفع محروميت ها باشيم. 
با تدوين برنامه ميان مدت توسعه 1400 در روزهاي پاياني سال 97 با حضور دكتر نوبخت معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور با تخصيص اعتبارات ويژه در سه بخش: توسعه زيرساخت ها، اشتغال زايي و احداث 10 هزار واحد مسكوني مورد نياز مردم در استان رقم خورد، شاهد گام هاي بلندي در جهت محروميت زدايي و توسعه همه جانبه استان با همراهي مردم استان و با تلاش مضاعف و روحيه جهادي و زحمات خالصانه همه مديران و دست اندركاران در توسعه استان و انشالله شاهد روزهاي خوب و پر خير و پربركت براي مردم عزيز استان باشيم.
بيانيه گام دوم انقلاب خطاب به ملت ايران به ويژه جوانان است كه همانند منشوري از آغاز مرحله دوم خودسازي و جامعه سازي و تمدن سازي است.
موفق ، پيروز و سربلند باشيد.
محمد صادق معتمديان 
استاندار خراسان جنوبي
تعداد بازدید: 3
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal