۱۳۹۹ جمعه ۱۶ خرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر سیاسی و انتخابات دفتر سیاسی و انتخابات
صفحه اصلی
1398/02/25 ستاد انتخابات استان برگزار شد.
ستاد انتخابات استان برگزار شد.
اولين جلسه ستاد انتخابات استان ، به منظور برنامه ريزي لازم در راستاي برگزاري انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي، به رياست دكتر خوش خبر معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار و رئيس ستاد انتخابات استان و باحضور مسئولين و اعضاي ستاد انتخابات استان در محل دفتر معاونت سياسي،امنيتي واجتماعي استانداري برگزار شد.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، در اين جلسه معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار ضمن خير مقدم به حاضرين در جلسه با اشاره به تاثيرگذار بودن فضاي عمومي كشور در روند برگزاري انتخاباتي باشكوه و با مشاركت بالاي مردم، گفت: همه افراد و دست اندركاران انتخابات بايد اصل بي طرفي را رعايت و مر قانون را سرلوحه كارها و اقدامات خود قرار دهند.
دكتر ناصر خوش خبر، در راستاي نيازسنجي امكانات شهرستان ها ، به فرمانداران و بخشداران سراسر استان تاكيد كرد ضمن برآورد امكانات ونيازهاي خود ، نارسايي ها و مشكلات فراروي انتخابات آتي را به منظور اتخاذ تدابير لازم به ستاد انتخابات استان اعلام نمايند.
اين گزارش حاكيست؛ در ادامه مدير كل دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري و دبير ستاد انتخابات استان نيز گزارشي از اقداماتي كه در راستاي برگزاري انتخاباتي سالم و باشكوه انجام شده، ارائه كرد
تعداد بازدید: 219
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal