۱۴۰۲ شنبه ۱۳ خرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر سیاسی و انتخابات دفتر سیاسی و انتخابات
صفحه اصلی
1401/07/14 دشمن در اندیشه پیوند زدن موضوعات اقتصادی و معیشتی به اغتشاشات است
دشمن در اندیشه پیوند زدن موضوعات اقتصادی و معیشتی به اغتشاشات است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: دشمن در اندیشه پیوند زدن موضوعات اقتصادی و معیشتی به اغتشاشات است.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، طالبی با بیان این مطلب در هشتمین جلسه کمیسیون کارگری شورای تأمین استان خاطرنشان کرد: در شرایط خاص کنونی، معوقات کارگری پذیرفته نیست، چراکه دشمن در اندیشه پیوند زدن موضوعات اقتصادی و معیشتی به اغتشاشات است. وی متذکر شد: همه باید در جهت رفع مشکلات معیشتی کارگران تلاش کنیم.
رئیس کمیسیون کارگری شورای تأمین استان، فلسفه برگزاری جلسات کمیسیون کارگری را پیگیری مطالبات و مشکلات کارگران از جمله معوقات کارگری، بیمه، تعدیل نیرو و... عنوان کرد.
طالبی با تأکید بر این که ما اینجا دور هم جمع می شویم تا از حقوق کارگر دفاع کنیم، تصریح کرد: مشکلات تولیدکنندگان می بایست در کارگروه های مربوطه در حوزه اقتصادی دنبال و پیگیری شود لذا باید تلاش کنیم زمان جلسه به مسائل و مشکلات کارگران اختصاص یابد.
شایان ذکر است: در این جلسه مسائل و مشکلات کارگریِ صنعت طیور و پیمانکاران حوزه راه و شهر سازی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم در راستای کاهش معوقات کارگری اتخاذ گردید.
تعداد بازدید: 688
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal