۱۴۰۲ شنبه ۱۳ خرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر سیاسی و انتخابات دفتر سیاسی و انتخابات
صفحه اصلی
1401/08/23 ایجاد فرصت مناسب برای طرح مشکلات واحدهای تولیدی در سفر رئیس قوه قضائیه
ایجاد فرصت مناسب برای طرح مشکلات واحدهای تولیدی در سفر رئیس قوه قضائیه
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد: فرصت مناسب برای طرح مشکلات واحدهای تولیدی در سفر رئیس قوه قضائیه به استان فراهم شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ طالبی با تأکید بر این مطلب در یازدهمین جلسه کمیسیون کارگری استان، به سفر قریب‌الوقوع رئیس قوه قضائیه و شورای عالی قضایی به خراسان جنوبی اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به این که معاونین و نمایندگان قوه قضاییه در جریان این سفر با هدف پاسخگویی به مطالبات مردم در شهرستان ها حضور خواهند یافت، لذا ضرورت دارد دستگاه های مربوطه نسبت به احصاء واحدهای تولیدی که در حوزه قضایی دچار مشکل هستند، اقدام نمایند.
وی تصریح کرد: لازم است فرصت طرح مشکلات برای مدیران این واحدها نیز فراهم گردد.
معاون سیاسی استاندار اظهار داشت: حسب ضرورت، اداره کل صنعت، معدن و تجارت با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به تهیه لیست واحدهای تولیدی و کارگری مربوطه اقدام نمایند تا از این فرصت مغتنم، نهایت بهره برداری صورت گیرد.
طالبی تصریح کرد: فرمانداران نیز در صورت لزوم، زمینه بازدید نمایندگان قوه قضاییه از واحدهای تولیدی مهم شهرستان ها را فراهم آورند تا ضمن بررسی میدانی، شرایط بررسی و رفع مشکلات آنان فراهم گردد.
شایان ذکر است: در این نشست، مشکلات و معوقات کارگری واحدهای تولیدی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم در راستای کاهش معوقات کارگری اتخاذ شد.
تعداد بازدید: 552
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal