۱۴۰۲ شنبه ۱۳ خرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر سیاسی و انتخابات دفتر سیاسی و انتخابات
صفحه اصلی
1401/11/17 حضور معاون و مدیرکل سیاسی استانداری در دومین همایش سراسری معاونین سیاسی
حضور معاون و مدیرکل سیاسی استانداری در دومین همایش سراسری معاونین سیاسی
دومین همایش سراسری معاونین سیاسی استانداری های سراسر کشور 12 و 13 بهمن در وزارت کشور برگزار گردید.
مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری ضمن تشریح محورهای این رخداد، اظهار داشت: همایش معاونین سیاسی و مدیران کل سیاسی استانداری ها طی دو روز در وزارت کشور برگزار گردید و از استان خراسان جنوبی نیز معاون محترم سیاسی استاندار و مدیرکل دفتر امور سیاسی استانداری حضور داشتند.
سلیمی ادامه داد: در این گردهمایی، وزیر کشور، معاون سیاسی وزیر، مدیرکل سیاسی، مدیرکل انتخابات و مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور در خصوص موضوعات مختلف سیاسی، تقسیمات کشوری و برگزاری مطلوب انتخابات آینده، با مشارکت مدعوین به بحث و تبادل نظر پرداختند.
وی با اشاره به موضوعات مطرح شده در این همایش افزود: راهبردهای افزایش مشارکت مردم در انتخابات، برگزاری نشست های مستمر با احزاب و تشکل های سیاسی، بهره گیری از مجریان و دست اندرکاران با تجربه و کارآمد در برگزاری انتخابات، نشست های دوره ای با فرمانداران و بخشداران در حوزه انتخابات، بکارگیری سازمان های مردم نهاد و نیروهای انقلابی در حوزه مشارکت در انتخابات، فعال سازی هرچه بیشتر میزهای خدمت در استان ها و... از جمله موضوعات مهم مطرح شده در این همایش بود.
شایان ذکر است، دکتر وحیدی وزیر کشور نیز با حضور در گردهمایی معاونین و مدیران سیاسی استانداری ها، ضمن تبریک دهه مبارک فجر اظهار داشت: باید با فعالان سیاسی که در چارچوب نظام جمهوری اسلامی فعالیت دارند، تعامل سازنده داشته باشیم. وی یادآور شد: در فضایی که عده‌ای به دنبال ایجاد ناامیدی و یاس در دل مردم هستند، این گفتمان‌ها با گروه های سیاسی، علما، متنفذین و اقشار مختلف مردم می‌تواند به مدیریت فضا کمک کند.
رئیس شورای امنیت کشور ادامه داد: مشارکت سیاسی بحث کلیدی است که باید همه تلاش ما به سمت انتخابات پرشور برود و در سطح استان به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که مشارکت حداکثری محقق شود.
وی همچنین به لزوم هوشیاری در برابر توطئه های آمریکا و رژیم صهیونیستی تاکید کرد و گفت: همه گروه های سیاسی و مذهبی باید در این زمینه حساسیت داشته باشند و علیه فتنه‌گری‌های استکبار جهانی و همچنین جنایات رژیم صهیونیستی به روشنی موضع‌گیری کنند.
تعداد بازدید: 375
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal