۱۴۰۲ شنبه ۱۳ خرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر سیاسی و انتخابات دفتر سیاسی و انتخابات
صفحه اصلی
1401/11/17 رویکرد دولت ، مردمی بودن و حضور جهادی در میدان است
رویکرد دولت ، مردمی بودن و حضور جهادی در میدان است
آیین تکریم و معارفه بخشدار مود با حضور مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری، فرماندار شهرستان سربیشه، امام جمعه مود و جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان و بخش برگزار شد.
در این مراسم، مدیرکل دفتر امور سیاسی استانداری با اشاره به خدمات دولت سیزدهم اظهار داشت: در ابتدای روی کار آمدن دولت، کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا، رکود واحدهای صنعتی، کمبود واکسن و فوت روزانه بیش از 500 نفر با شرایط خاصی مواجه بود که به لطف خدا و با اعتماد به توانمندی داخلی از فضای سنگین کرونایی دور شده و به شرایط پایداری رسیدیم.
سلیمی ادامه داد: در حوزه های گوناگون از جمله بهداشت و درمان، معیشتی و اجتماعی اقدامات خوبی صورت گرفته است که می توان به افزایش ظرفیت دانشجویان پزشکی، نسخه نویسی الکترونیکی در راستای جلوگیری از قاچاق دارو، تعرفه گذاری خدمات پرستاری، توسعه بیمه رایگان سراسری، نهضت ملی مسکن و... اشاره نمود.
وی همچنین در خصوص شرایط اقتصادی تصریح کرد: میزان تورم از ابتدای دولت تاکنون از 60 درصد به 40 درصد کاهش یافته که اگرچه این میزان نیز مردم را آزار می دهد، اما نباید چشم بر اقدامات خوب دولت ببندیم، چرا که دولت با مشکلات زیادی مواجه است که یکی از آنها پرداخت سررسید بدهی ها و اسناد دولت گذشته به میزان ماهیانه 14 الی 15 هزار میلیارد تومان می باشد.
مدیرکل سیاسی استانداری افزود: افزایش چشمگیر صادرات نفت، توسعه روابط با کشورهای همسایه، افزایش ترانزیت خارجی و اجرایی شدن سند همکاری بلندمدت با چین از رویکردهای موفق دولت در حوزه سیاست خارجی بوده است.
وی همچنین راه‌اندازی سامانه صدور مجوزهای کسب و کار در جهت جلوگیری از امضاء های طلایی و مدیریت هوشمند توزیع سهمیه آرد را در راستای شعار مبارزه با فساد دولت مردمی سیزدهم برشمرد و خاطرنشان کرد: هر کجا شفافیت باشد از فساد جلوگیری می شود و دولتِ هوشمند از رویکردهای ویژه این دولت است.
مدیرکل دفتر امور سیاسی استانداری با اشاره به معرفی بخشدار جدید مود تاکید کرد: باید به مسئولیت به عنوان فرصتی برای خدمت بی منت به مردم نگاه کنیم، زیرا رویکرد این دولت، مردمی بودن و حضور جهادی در میدان است.
شایان ذکر است، در این مراسم از خدمات روئین راستکار تقدیر و عباس مشایخی به عنوان بخشدار جدید مود معرفی گردید.
تعداد بازدید: 334
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal