۱۴۰۲ شنبه ۱۳ خرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر سیاسی و انتخابات دفتر سیاسی و انتخابات
صفحه اصلی
1401/12/15 ضرورت اجرای طرح نهضت راهیان پیشرفت
ضرورت اجرای طرح نهضت راهیان پیشرفت
در دوازدهمین جلسه کمیسیون دانشجویی استان که به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار برگزار شد، بر ضرورت اجرای طرح نهضت راهیان پیشرفت تأکید شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، در این نشست، ضمن بررسی مشکلات حوزه دانشجویی و دانشگاه های استان، بر ضرورت اجرای طرح نهضت راهیان پیشرفت تأکید شد.
معاون سیاسی استاندار با اشاره به اهمیت اجرای طرح راهیان پیشرفت، اظهار داشت: این طرح در راستای جهاد تبیین و مقابله با جنگ ترکیبی دشمن و همچنین پیوند هرچه بیشتر آموزش و پرورش و دانشگاه ها با حوزه صنعت، معدن و اشتغال پیش بینی شده است.
سیدمحمدرضا طالبی افزود: هدف اصلی طرح این است که قشر جوان، دانش آموزان، دانشجویان، معلمان و اساتید با حضور در اردوهایی که برگزار می شود، ضمن بازدید از مراکز صنعتی، پیشرفت های علمی و صنعتی نظام مقدس جمهوری اسلامی را از نزدیک لمس کنند.
رئیس کمیسیون دانشجویی استان تصریح کرد: استکبار جهانی و دشمنان نظام اسلامی در فضای مجازی، قصد القای ناکارآمدی و کوچک شمردن دستاوردها و توانمندی های نظام در بین مردم را دارند، لذا ضرورت دارد با برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت، واقعیات، توفیقات و پیشرفت های علمی و صنعتی این مرز و بوم را به قشر جوانِ جامعه منتقل کنیم تا موجب افزایش امید و خودباوری در نسل جدید گردد.
تعداد بازدید: 339
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal