۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ آذر
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر سیاسی و انتخابات دفتر سیاسی و انتخابات
صفحه اصلی
1396/12/20 حضور 3 هزار و 605 نفر از بانوان در پست هاي مديريتي وزارت كشور/ افزايش حدود 300 درصدي مديران زن در وزارت كشور
حضور 3 هزار و 605 نفر از بانوان در پست هاي مديريتي وزارت كشور/ افزايش حدود 300 درصدي مديران زن در وزارت كشور
دكتر سيد سلمان ساماني سخنگوي وزارت كشور با تبريك ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن و مادر از حضور پررنگ بانوان در رده هاي مديريتي وزارت كشور در دولت تدبير و اميد خبر داد و اظهار داشت: وزارت كشور در دولت تدبير و اميد سعي و تلاش كرده است به منظور حضور بيشتر بانوان و جوانان در عرصه هاي مديريتي كادرسازي و نيروسازي را در دستور كار خود قرار دهد.
سخنگوي وزارت كشور افزود: هم اكنون 3 هزار 605 مدير زن از دهيار تا مديركل و معاون استاندار در اقصي نقاط كشور در حال فعاليت هستند كه كسب اين تجربه اجرايي مي تواند براي برعهده گرفتن پست هاي مديريتي بالاتر كمك بسزايي كند اين در حاليست كه اين آمار در سال 92 و شروع به كار دولت 1227 نفر بوده است.
سامانى با تاكيد بر رشد 300 درصدى حضور بانوان در سمتهاى مديريتى وزارت كشور در اين دولت گفت: در راستاي استفاده از پتانسيل زنان در جايگاه مقامات براي نخستين بار در مجموعه وزارت كشور مسئوليت موسسه علمي و كاربردي وزارت كشور به خانم دكتر سجادى سپرده شد.
ساماني به انتصاب تعدادي از بانوان در سمت مديركل سياسي استانداري ها اشاره كرد و گفت: با توجه به اهميت مديران كل سياسي استانداري ها در تصميم گيري و انتصاب مديران استاني و فرمانداران و بخشداران اين امر نشان دهنده عزم وزارت كشور در نقش آفريني بيشتر بانوان در تصميم گيري هاى عرصه مديريتي كشور است.
تعداد بازدید: 6
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal