۱۴۰۰ شنبه ۲ بهمن
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر سیاسی و انتخابات دفتر سیاسی و انتخابات
صفحه اصلی
1400/09/24 امروز فضای مطلوب بین سران قوا و همراهی ، همدلی و همسویی بین آنها، مثال زدنی و قابل قبول است
امروز فضای مطلوب بین سران قوا و همراهی ، همدلی و همسویی بین آنها، مثال زدنی و قابل قبول است
استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد: امروز فضای مطلوب بین سران قوا و همراهی ، همدلی و همسویی بین آنها، مثال زدنی و قابل قبول است.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ جواد قناعت با بیان این مطلب در دیدار اعضای شورای قضایی استان خاطرنشان کرد: به واسطه این فضای همدلی و همسویی بین سران سه قوه، شرایط کشور بسیار مطلوب است.
وی تصریح نمود: قرار گرفتن نیروهایی ولایی در مسند امور برای اولین بار در کشور از اول انقلاب تاکنون در حالی حاصل شده که کشور در شرایط معیشتی واقتصادی خاصی قرار دارد.
به گفته وی؛ این مدل همدلی برای حل مشکلات در سطح ملی، باید در استان نیز بین مدیران ایجادگردد.
استاندار با بیان این که تحریم ها و برخی از بی تدبیری ها  باعث شده مردم امروز شاهد فشارهای مضاعف اقتصادی و معیشتی باشند، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی ) فرمودند: باید با دنیا ارتباط داشته باشیم ولی آن چه مشکل کشور را حل می کند، توجه به توانمندی های داخلی است یعنی ما خودمان باید مشکلات کشور را حل نماییم.
قناعت متذکر شد: عده ای با دیدگاهی متفاوت، معتقد بودند این غربی ها هستند که می توانند مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را حل نمایند لذا این نگاه باعث شد دولتمردان از مردم غافل شده و وضعیت اقتصادی و معیشتی سخت شود.
به گفته وی؛ مسایلی همچون بیماری  کرونا، کم آبی ، خشکسالی و... نیز در تشدید شرایط مؤثر بودند.
وی صبر مردم در مشکلات را ناشی از تدین و وفاداری آنها به  نظام اسلامی خواند و تأکید کرد: ما مدیون این مردم هستیم  و  باید نهایت تلاشمان را برای رفاه آنان انجام دهیم .
استاندار به انتخاب حجت الاسلام و المسلمین رئیسی به عنوان رئیس جمهور توسط مردم اشاره کرد و گفت: این انتخاب در درون مردم موجی از  امید بوجود آورده و باید دعا کنیم مردم بتوانند ثمره این انتخاب را بچشند که به توفیق الهی آن روز  به همین زودی خواهد رسید.
قناعت، یکی از موفقیت های دولت سیزدهم را واکسیناسیون گسترده مردم عنوان کرد و اظهار داشت: این مهم در حالی اتفاق افتاده که در دولت قبل تأمین واکسن دغدغه مردم بوده اما امروز، دغدغه مسئولین انجام واکسیناسیون توسط مردم است.
وی با اشاره تعیین عناوین سال ها از سوی رهبر معظم انقلاب
(مدظله العالی) با موضوعات اقتصادی خاطرنشان کرد: در تحقق عناوین سال ها، مسایل اقتصادی، معیشت و اشتغال موضوعات اصلی ماست و باید در فضای همدلی داخل استان برای آنها تدبیر نماییم.
به گفته وی؛ خطه زرخیز خراسان جنوبی از ظرفیت های بسیار بالایی برخوردار است که بسیاری از آنها مغفول مانده در حالی که می شود با تکیه بر آنها، استان را به توسعه واقعی رساند.
تعداد بازدید: 280
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal