۱۴۰۲ يکشنبه ۲ مهر
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر سیاسی و انتخابات دفتر سیاسی و انتخابات
صفحه اصلی
1402/06/19 دستگاه های اجرایی، برش استانی و شهرستانی اقدامات دولت سیزدهم را تبیین کنند
دستگاه های اجرایی، برش استانی و شهرستانی اقدامات دولت سیزدهم را تبیین کنند
دبیر ستاد انتخابات خراسان جنوبی گفت: دستگاه های اجرایی باید برش اقدامات انجام شده استانی و شهرستانی در دولت سیزدهم را برای مردم تبیین کنند.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ سلیمی در شورای اداری شهرستان بیرجند بیان داشت: در دولت سیزدهم اقدامات بسیار خوبی مانند شفافیت اداری، راه اندازی مجوز های کسب و کار، بهره گیری از ظرفیت کشورهای همسایه برای صادرات واردات، برقراری رابطه با عربستان، عضویت ایران در سازمان شانگ های و آزاد سازی منابع ایران در کره جنوبی و... انجام شده که باید به خوبی برای مردم بیان شود.
وی با اشاره به اینکه دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی برش خدمات استانی و شهرستانی دولت سیزدهم را باید برای مردم تبیین کنند، افزود: استقبال از پیش ثبت نام انتخابات مجلس، نشانگر آن است که انتخابات با شکوه برگزار خواهد شد.
دبیر ستاد انتخابات استان با بیان اینکه در مرحله پیش ثبت نام انتخابات مجلس، در خراسان جنوبی 478 نفر ثبت نام کرده اند، عنوان داشت: این آمار که چهار برابر انتخابات قبلی مجلس است، نشانگر آن هست که برای هر کرسی مجلس حدود 120 نفر در استان ثبت نام کرده اند.
سلیمی تصریح کرد: انتخابات مهمترین رویداد کشور است لذا باید همه امکانات، در اختیار انتخابات باشد تا شاهد حضور گسترده و پر شور و نشاط مردم باشیم.
تعداد بازدید: 84
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal