۱۴۰۲ يکشنبه ۲ مهر
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر سیاسی و انتخابات دفتر سیاسی و انتخابات
صفحه اصلی
1401/06/22 مراسم معارفه بخشدار مرکزی زیرکوه برگزار شد
مراسم معارفه بخشدار مرکزی زیرکوه برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه بخشدار مرکزی زیرکوه با حضور فرماندار شهرستان زیرکوه، معاون دفتر سیاسی استانداری و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.
غیرتی، فرماندار شهرستان زیرکوه طی سخنانی اظهار داشت: جابجایی و تغییرات می تواند عامل توسعه و پیشرفت باشد. وی ادامه داد: از زحمات آقای قادری در دوران خدمت خود که بانی خدمات خوبی برای شهرستان بودند، تشکر می کنم و برای آقای ابراهیمی در سمت جدید آرزوی توفیق دارم.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، دکتر قناعت، طی حکمی" غلامحسین ابراهیمی " را به سمت بخشدار مرکزی زیرکوه تعیین کرد.
در متن حکم انتصاب غلامحسین ابراهیمی که به امضای دکتر قناعت، استاندار خراسان جنوبی رسیده، آمده است: " به موجب این ابلاغ و بنا به پیشنهاد فرماندار محترم شهرستان زیرکوه، به سمت بخشدار مرکزی زیرکوه منصوب می شوید؛ امید است با توکل به خداوند متعال، ضمن بهره‌ گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد، با اتخاذ تدابیر مناسب در مسیر تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، اندیشه های والای بنیانگذار انقلاب اسلامی، رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) و برنامه‌ های دولت سیزدهم تلاش نموده و در انجام وظایف محوله جهت تحقق اهداف سازمانی موفق باشید".
تعداد بازدید: 895
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal