۱۴۰۲ يکشنبه ۲ مهر
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر سیاسی و انتخابات دفتر سیاسی و انتخابات
صفحه اصلی
1401/07/23 قدردان تلاش‌های صادقانه و بی‌وقفه فرمانداران در شهرستان ها هستیم
قدردان تلاش‌های صادقانه و بی‌وقفه فرمانداران در شهرستان ها هستیم
نشست فرمانداران شهرستان‌های استان به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و با حضور مدیران کل حوزه معاونت سیاسی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، سید محمدرضا طالبی در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن هفته وحدت و ولادت پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله) و امام جعفر صادق (علیه السلام) اظهار داشت: قدردان تلاش‌های صادقانه و بی‌وقفه فرمانداران در شهرستان ها هستیم و در عین حال نیازمند استمرار این تلاش‌های شبانه‌روزی می باشیم، چرا که مردم به دولت مردمی آیت الله رئیسی دل بسته اند و نباید ناامید شوند.
وی با اشاره به حوادث امنیتی اخیر کشور، تصریح کرد: دشمن در جنگ سخت و هشت سال دفاع مقدس به نتیجه نرسید، بنابراین تمام توان و سرمایه‌گذاری خود را بر جنگ نرم و ترکیبی معطوف کرده و در حوزه سایبری، رسانه‌ای، تجهیز گروهک های تروریستی، تشدید تحریم‌ها، اختلافات مذهبی و... با یک جنگ تمام عیار روبرو هستیم.
معاون استاندار با تأکید بر ضرورت حفظ وحدت و انسجام در جامعه یادآور شد: هیچ تریبونی حق ندارد برخلاف وحدت شیعه و سنی سخن بگوید، چرا که خواسته یا ناخواسته در پازل دشمن بازی کرده است.
طالبی افزود: دشمنان درصدد ایجاد نارضایتی در اصناف مختلف هستند تا با پیوند زدن تجمعات و ایجاد مشکلات امنیتی، موج سواری کنند.
وی در پایان ضمن تقدیر از تلاش‌های فرمانداران، بر ضرورت تعامل فرمانداران، مدیران کل و نخبگان سیاسی_ اجتماعی استان در راستای گره گشایی از مشکلات مردم تأکید کرد.
تعداد بازدید: 829
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal